Kosmetické služby

MESOBOTOX

16128936_10207771989968012_192072044_n
kosmaticke_osetreni-2

Francouzská novinka!
Nejnovější způsob, jak se dlouhodobě zbavit vrásek v obličeji!
Revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a vedlejších účinků!

  • Bezbolestná aplikace
  • Odstraňuje ochablost
  • Vyhlazuje vrásky
 
  • Mesobotox je inovativní technika, která za použití elektroporace a směsi s vysokým obsahem složky Argilerine vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a předchází případným nežádoucím účinkům botulotoxinu známého jako Botox. Argilerine /acetyl hexapeptid/ je patentovaná aktivní látka, která působí stejným mechanismem jako Botox, ale na rozdíl od přípravku Botox je mnohem účinější a šetrnější. Další obsažené aktivní látky jako kyselina hyaluronová, kolagen, Tensine, Polylift dodávají pleti hydrataci, pevnost a pružnost.
  • Ošetření trvá 45min., během nichž provedeme peeling ovocnými AHA kyselinami, což usnadní pronikání aktivních látek, které budeme nanášet pomocí techniky elektroporace. Výsledky jsou viditelné již od prvního sezení, avšak výraznějších výsledků se dosáhne od třetího či čtvrtého ošetření. Pro dosažení vynikajících výsledků se doporučuje podstoupit 4-6 ošetření. Mezi ošetřeními je doporučeno nechat časovou prodlevu 7-10 dnů.
  • Ošetření se může provádět na jakémkoliv typu zdravé pleti. Díky bezpečné a šetrné aplikaci bez použití injekcí je riziko vedlejších účinků téměř zanedbatelné.

mesobotox

Kosmetika Janssen
Kosmetická značka Janssen nepatří mezi ty, se kterými se běžně setkáte na pultech drogerií, jak už tomu u profesionální kosmetiky bývá. Pokud si však zajdete do salónu, v mnohých vám ji doporučí. Hodí se pro všechny typy pleti, a dokonce i pro pleť velice problematickou. Poradí si často i s dermatitidou, tedy kožními záněty, protože přípravky jsou na pomezí kosmetiky a farmacie. Janssen poskytuje produkty pro všechny účely a jistě uvítáte také jejich příznivé ceny.

V novém katalogu najdete produkty určené pro péči o obličej, rty, dekolt i celé tělo. Obsahují samé „dobré věci“, jako jsou výtažky z kokosového oleje, olej makadamia, kyselina hyaluronová, mořské řasy, výtažky z avokáda, z houby fomes, ovesné proteiny, a takto bychom mohli pokračovat dál a dál. Pokožka tak dostane to, co si opravdu žádá, a taky se podle toho chová. Výsledky jsou vidět velmi brzy. Motto Janssen Cosmeceutical zní: „Zkrášlujeme svět“. A já bych ho přece jen trochu pozměnila: „Zkrášlujeme svět a dbáme na zdraví pleti…“. Ostatně, všechny další, důležité informace, si můžete přečíst na internetových stránkách http://www.janssen-beauty.cz

Janssen Cosmetics

 

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Čištění pomocí ultrazvukové špachtle:
Kosmetická špachtle funguje na principu vysokofrekvenčních vibracích, které v případě čištění pleti zcela neagresivně a bezbolestně vytlačují nečistoty zanesené v pórech. Zároveň se odstraňují odumřelé kožní buňky a díky tomuto efektu nemusíte používat žádné jiné peelingové přípravky. Čištění s ultrazvukovou špachtlí je velmi šetrné a neagresivní. Čištění pleti touto špachtlí nemá žádné vedlejší efekty jako je zarudnutí kůže, podráždění a vznik červených flíčků na obličeji, které mnohdy mizí i několik hodin. Pleť po čištění ultrazvukovou špachtlí zůstává bez zarudnutí, a krásně jemná na dotek.   Ultrazvuková špachtle je velmi vhodná pro problematickou pleť se zanícenými póry a sklonem ke kožním infekcím.

BOT

Regenerace pokožky pomocí ultrazvukové špachtle:
Díky vysokofrekvenčním vibracím, které tato špachtle vyzařuje, podporujete zlepšení metabolismu pleti. Vibrace totiž samy o sobě pokožku celkově lépe prokrví, hydratují, zjemní drobné vrásky a projasní pleť. Velmi kvalitních účinků však docílíte při kombinaci použití špachtle s různými pleťovými séry, jejichž účinek se tak několikanásobně zvýší. Všechny aktivní složky obsažené v aplikovaném přípravku se tak mnohem lépe zapracují do pleti a tím zvýrazníte požadovaný efekt. Z tohoto důvodu je tato metoda oblíbená v případě liftingových ošetření, dále pro zjemnění různých jizev, a v neposlední řadě při problémech s nadměrnou pigmentací.

NOVĚ V SALONU
Jehličková mezoterapie:
Jehličková mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout výrazné omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například hřbetu rukou v krátkém čase. Jedná se o jednu z mála dermoterapií, které jsou vhodné pro všechny typy pleti a může být použita i na léčbu křehké pokožky a okolí očí a krku.

Bylo prokázáno, že mikrojehličkování spouští tvorbu kolagenu a kaskádu hojení bez rizika tvorby hyperpigmentací.
Jedná se o minimálně invazivní metodu, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují do střední vrstvy kůže (tedy přibližně do hloubky 4 mm), aniž by byly porušeny cévy či nervy. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění pokožky.
Doporučuje se provádět 8 ošetření ( jedno nebo dvě týdně ) přestávka před další kúrou 8 ošetření by měla být jeden měsíc.

Ceník pro kosmetické služby

Barvení obočí Hennou 690,- Kč
Kosmetické ošetření základní (suchá, citlivá nebo aknózní pleť) 790,- Kč
Kosmetické ošetření základní (náročná, zralá nebo stárnoucí pleť) 990,- Kč
Kosmetické ošetření přístrojové (Jako součást ošetření) 300,- Kč
Jehličková mezoterapie 1 490,- Kč
Úprava obočí 90,- Kč
Barvení obočí/řas 150,- Kč