Nehtový design

Nehtová modeláž – gel, acrygel

nehtovy_design-2Nehtová modeláž je určena pro ženy, které chtějí mít okamžitě delší nebo dlouhé nehty. Ráda bych hned na úvod uvedla na pravou míru některé informace, které stále kolují mezi lidmi, a sice že aplikace gelových nehtů poškozuje vlastní nehty. Nejnovější materiály, které používají zkušené nehtové designérky, naopak ve většině případů stav přírodních nehtů zlepšuje. To ovšem neplatí o vietnamských nehtových studiích, kde pracují lidé s minimální praxí a nebezpečným materiálem. O tomto problému se dočtete také na mých stránkách v článku věnovaných právě vietnamským nehtovým „salonům“.

 

Já pracuji hlavně s materiály firmy :

expanails

Při mé desetileté praxi jsem se setkala s celou škálou materiálů a firem. Já sama mám gelové nehty více než dvacet let a moje nehty jsou stále zdravé a pěkné a nikdy jsem neměla žádný problém.

Proč právě gel a acrygel a jaký je mezi nimi rozdíl?!

Gel je velmi přirozený materiál jak vzhledem, tak vlastnostmi. Je čirý a vypadá velmi čistě a nenápadně. Má velkou schopnost přilnout k přírodnímu nehtu a pruží, což je důležitá vlastnost při nějakém nárazu. Zabraňuje tak těm nejhorším dopadům, jako je prasknutí nebo vylomení vlastního nehtu. Což se nedá říci třeba o acrylu, pryskyřici a porcelánu.

Gel vyhovuje většině zákaznic. Pokud si klientka přeje mít opravdu dlouhé nehty, nebo vykonává běžně činnosti, u kterých nehty namáhá, doporučuji aplikovat acrygel.

Acrygel je jeden z nejnovějších materiálů, který spojuje vlastnosti gelu a acrylu. Vypadá i se chová velmi přirozeně, od gelu není na první pohled rozeznat, má však navíc tu vlastnost, že je tvrdší a pevnější. Při tom si ale zachovává určitý stupeň pružnosti.

 

Potažení – zpevnění přírodních nehtů

Tato metoda je určena pro ženy, které mají své zdravé nehty o délce cca 2- 3 mm přerost od lůžka nehtu. Takto můžeme zpevnit nehty, které jsou slabé, lámou se nebo třepí a tudíž má klientka problém, aby jí samy narostly do požadované délky.

Postup je následovný, povrch nehtu se zdrsní tzv. hranolem, což je druh pilníku s jemnou strukturou. Poté se nehet odmastí a následně potahuje jednou nebo dvěma vrstvami vitamínového gelu. Tento gel je speciálně vyvinut pro přírodní nehty a pomáhá zlepšit jejich stav. Nehty mohou zůstat buď čiré, nebo dle přání klientky lze nanést barevný gel nebo nalakovat.

Na závěr se nehty lehce zapilují do požadovaného tvaru a okolí nehtu se ošetří olejíčkem. Úplně stejně lze aplikovat i na nehty u nohou, kde ovšem není nutný přerost nehtu.

Ceník pro nehtový design

Manikůra 300,- Kč
Lak 150,- Kč
Nehtová modeláž 890,- Kč
Doplnění 690,- Kč
1 nový nehet při doplnění 20,- Kč
Zábal na ruce 200,- Kč