Permanentní make up

Kosmetické a nehtové studio Martina Trochtová České BudějoviceCo je permanentní make up :

Povrchová mikropigmentace, tedy metoda dočasného líčení, kdy se do horní vrstvy kůže implantují přírodní barviva.

Výhody :

odolný proti vodě, potu, otěru…ať pracujete, plavete, spíte či marodíte, stále jste upravená

vhodný i pro alergičky, kterým klasická líčidla dráždí oči nebo pokožku

permanentním make upem lze upravit velikost a posazení očí, rtů, obočí, ale také vyrovnat jejich asymetrii nepotřebujete zrcadlo ani brýle pro denní nalíčení,..

NEBOJTE SE, NEBOLÍ TO !

Před úkonem se provádí desinfekce kůže a aplikuje gelové anestetikum k umrtvení. Během tetování se přidávají další anestetika. Samozřejmě každá klientka má jiný práh bolesti, ale pokud něco klientka cítí, je to spíše štípání než bolest.

Budoucí tetováž se předkreslí. Poradím, jaký tvar bude právě pro Vás vzhledem k tvaru obličeje ten nejideálnější. Sleduji změny mimiky tváře během předkreslování a našem hovoru. Jedině tak docílíme stejné obočí, linky, koutky rtů na obou stranách obličeje, potlačíme asymetrie Veškerý materiál používám jednorázový. Tetovací barvy mají atesty EU a certifikace.

V ceně tetování je vždy zahrnuta i korekce, která se provádí po měsíci. Kvalitní gelová anestetika jsou též v ceně.

Permanentní make-up vydrží dle typu zákaznice, její péče o pleť a tetování, vliv vnitřního prostředí cca 1-5 let. Je to vždy individuální záležitost.

Na další aplikaci je lepší přijít dříve, nečekat až tetováž úplně vymizí. Stačí potom pouze jedna návštěva a není nutné provádět korekci.

První týden je barva hodně intenzivní, postupně však zbyde cca 50% barvy, která zoxiduje na požadovaný odstín . Asi měsíc však trvá konečné vybarvení permanentu. Znamená to, že až za 30 dní můžeme posoudit výsledek permanentu. Do té doby se barevná odstín stále malinko mění. (je nad ním vrstva odumřelých buněk a tak může házet různé šedavé odstíny apod.)

Jak se na tetování připravit :

14 dní před výkonem denně užívat 1000mg vit. C, který se rozloží do několika menších denních dávek , s užíváním pokračovat i týden po úkonu, týden před zařadit i vit B. Pozor, neužívat žádné multivitamíny, které obsahují vit. A – hrozilo by rozpití tetováže!

drogy, léky obsahující kys. acetylsalycilovou (jako Acylpiryn,Anopyryn, Ibuprofen …) ne minimálně 3 týdny před alespoň 3 dny před tetováží nechodit do solária či na prudké slunce

24 hod před výkonem nekonzumovat alkoholické nápoje alespoň 12 hod před ne Colu, kávu, nic, co ředí krev a také žádné líčení, pouze lehký denní krém v den tetováže se dobře najezte, dopřejte si dostatek tekutin a pak bude výsledek 200% (hypoglykemie) Klientka trpící opary, která chce tetováž rtů, MUSÍ své rty připravit. (Nechat si od lékaře předepsat Herpesin tablety a začít s užíváním již 2 dny před výkonem). V den tetování i den poté je ještě dobré potírat rty jakoukoliv mastí proti oparům. Kdo tuto kúru neprovede, vystavuje se nebezpečí rozsáhlých oparů a vypadnutí barvy. (týká se i zákaznic majících herpes 1x ročně) Permanent se neprování těhotným ženám a nedoporučuje se ani v období kojení není vhodné mít menstruaci, žádné zánětlivé onemocnění ani silnější rýmu

nesmíte užívat min. 3 měsíce před tetováním žádné čistící (detoxikační) přípravky, kůry na hubnutí ani přípravky na zvýšení imunity: diety, čaje, kúry, Zelené potraviny – tedy ječmen či chlorelu, aloe, Wobenzym, echynaceu…. (organizmus se naučí zbavovat se cizích látek a vyloučil by i nový permanentní make-up).

Nepoužívejte přípravky s vitaminem A – nebezpečí rozpité kontury rtů!!!

Jak se o tetování starat :

První 2 noci spát na zádech. Po dobu 10 dnů není vhodné navštěvovat solárium ani přímé slunce, provádět hloubkové čištění pleti, navštěvovat saunu či bazén. Tetování potírat 2-3 krát denně mastí Bepanten plus. Ničím jiným !!! Hrozí změna barvy PM. V žádném případě neolupovat ani neodstříhávat případné trčící suché šupinky (stroupky), které se mohou při nedostatečném odsávání udělat. V tetováži by pak zůstaly bílé tečky. Při odloupání i odmáčení stroupků hrozí zrůžovění tetováže. Výsledek aplikace permanentu je velmi individuální záležitost. Každá klientka má jiné množství pigmentu a jinou citlivost kůže. U někoho je výsledek ideální již po první aplikaci, někdo potřebuje aplikací více ( především u tetování očních linek ). Nepodceňujte prosím přípravu i péči o nový PM. Tím, že EU zakázala použití různých stabilizátorů… do barev na PM, barvy již poslední roky nechytají a nedrží tak dobře. Je jedno u jaké firmy barvy koupíme, pravidla pro získání certifikace jsou stejná. Proto je Vaše péče o PM tak důležitá. Potřebujeme co nejdokonalejší výsledek – aby PM co nejlépe držel.

IMG_1283

Microblading

Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky.

Ceník pro permanentní make up

Horní linky 2.900,- Kč
Dolní linky 2.500,- Kč
Kontura rtů 3.900,- Kč
Rty-kontura celé 5.000,- Kč
Obočí microblading Phibrows 4.500,- Kč
Podstínování obočí 1.000,- Kč
Pudrové obočí 4.500,- Kč
Odstranení starého permanentu 1.000,- Kč až 3000,- Kč

V ceně je zahrnuta jedna korekce, která by měla být realizována po jednom měsíci, nejpozději však do tří měsíců od první aplikace